Idea HR Group

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik ds. zarządzania zapasami

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Krosno Odrzańskie

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Jeśli chcesz:
  • Pracować w nowoczesnej organizacji bazującej na międzynarodowych standardach
  • Korzystać z bogatego pakietu socjalnego
  • Mieć możliwość rozwoju i uczestnictwa w różnorodnych projektach
  • Mieć stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Korzystać z niezbędnych narzędzi pracy

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi
  • Analityczny umysł i nie boisz podejmować się trudnych decyzji
  • Znajomość zarządzania systemami planowania i magazynowania (WMS/ ERP)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziane)
to znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Realizować prace związane z gospodarką magazynową (dokonywać bieżącej kontroli oraz rejestrować zmiany w stanach magazynowych)
  • W praktyce realizować zasadę maksymalnej oszczędności środków pracy
  • Księgować różnice magazynowe oraz ewidencjonowanie i zarządzanie zwrotami w systemie klientów oraz systemie informatycznym (WMS)
  • Ewidencjonować liczbę europalet
  • Kontrolować magazyn pod kątem wejść i wyjść towarów
  • Nadzorować oraz zabezpieczać procesy magazynowe, przygotowanie oraz wysyłkę
  • Przestrzegać przepisy dot. ochrony tajemnicy służbowej oraz BHP i PPOZ

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjI1MTlfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt