CCC S.A.

CCC S.A. jest jednym z największych producentów obuwia i jedną z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie. Poprzez swoją spółkę zależną eobuwie.pl SA, Grupa CCC jest również liderem e-commerce na rynku obuwia w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa CCC posiada blisko 1.000 salonów, o powierzchni przekraczającej blisko 550 tys. mkw w 19 krajach w Europie i poza nią. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Bułgarii, Serbii, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii, Grecji i Szwecji.

Stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Włocławek

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co będziesz robić:
  • obsługiwać klientów,
  • obsługiwać kasę,
  • dbać o ekspozycję produktu na sali sprzedaży,
  • dbać o dobry wizerunek sklepu.

Wymagania:

Szukamy osób, które:
  • są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty,
  • lubią pracę w zespole,
  • posiadają wysoką kulturę osobistą,
  • są pełne pozytywnej energii,
  • angażują się w wykonywane zadania.

Oferujemy:

Dodatkowe korzyści dla Ciebie:
  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwości awansu.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MjExMjBfMF8yNDg5
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt