MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Komisjoner z uprawnieniami na wózek widłowy
(bez doświadczenia)
Miejsce pracy:  Adelsheim; Waldenburg

Komisjoner z uprawnieniami na wózek widłowy (bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Adelsheim

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy otwarte wakaty w znanej i prestiżowej na całym świecie firmie Würth, będącej ikoną niemieckiego przemysłu, specjalizującej się  w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.
  • komisjonowanie towarów, kontrola dostaw i wydania towarów
  • praca na magazynie
  • praca na 2 zmiany: 6:15 - 15:00 oraz 9:00-18:00
  • towary przeważnie drobnicowe, jednak mogą zdarzać się wysyłki ważące 20-25kg

Wymagania:

 Od Kandydatów oczekujemy:
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • gotowość do samodzielnej pracy na magazynie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny!
  • gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec!
  • uprawnienia na wózki widłowe, (nie jest wymagane doświadczenie)
  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B a także własne auto

Oferujemy:

 W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • Stawkę podstawową godzinową 11 euro brutto, a także atrakcyjną premię dzienną netto 15-25 euro,
  • Zorganizowane zakwaterowanie,Kontrakt bezterminowy ,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,
  • Wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:271783004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018