Klient Startpraca.pl

Nasze ofertę kierujemy do osób i firm z doświadczeniem w branży finansowej. Poszukujemy partnerów odpowiedzialnych, doświadczonych i z dużą dawką etyki zawodowej.

Stanowisko:

Oferta dla Pośredników Finansowych

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Nowy Sącz, limanowa, gorlice

Opis stanowiska:

Korzyści ze współpracy:
  • atrakcyjny system wynagradzania aż 5% od wypłaconej kwoty brutto
  • dostęp do indywidualnego systemu  wspierającego zarządzanie sprzedażą
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie merytoryczne w procesowaniu dokumentacji klienta

Wymagania:

Wymagania wobec partner:
  • doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej

Oferujemy:

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
668 681 931
barbara.serafin@proficredit.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281396001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018