Profi Credit Polska S.A.

 Jeśli jesteś właścicielem autokomisu zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy.

Stanowisko:

Współpraca dla właścicieli autokomisów

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Nowy Sącz, limanowa, gorlice

Opis stanowiska:

Posiadamy pożyczki pozabankowe, które świetnie mogą uzupełnić ofertę kredytową w Państwa wachlarzu produktowym.
  • jeśli Twój klient nie może sfinansować w całości swojego wymarzonego samochodu możesz mu zaoferować Nasz produkt.
  • jeśli nie możesz zaoferować mu kredytu bankowego - rozwiązaniem jest Nasza oferta

Wymagania:

Wymagamy od Ciebie:
  • czynnej działalności gospodarczej.
  • umiejętności obsługi klientów

Oferujemy:

Oferujemy:
  • szkolenia
  • materiały reklamowe
  • dostęp do indywidualnej platformy internetowe
  • szybki proces decyzji- już po chwili wiesz, że sprzedaż pożyczkę i samochód :-)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281401001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018