MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Gersfeld

Stanowisko:

Mechanik samochodowy – Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Gersfeld

Opis stanowiska:

Proponujemy pracę w firmie oferującej kompleksowe naprawy samochodów, m.in. naprawy silników, skrzyni biegów, instalacja zawieszenia itp. Firma prowadzi również sprzedaż części zapasowych (oryginalnych lub zmiennych) i akcesoriów do aut. Stawia na fachowe doradztwo zarówno w zakresie napraw jak i konserwacji.
  • praca na warsztacie samochodów marki Jeep
  • rozbiórka na części
  • wymiana części samochodowych
  • bieżąca konserwacja i przeglądy

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • podstawowej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego pozwalającej na samodzielną komunikację w niemieckim środowisku
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętności manualne
  • chęci podjęcia długofalowej pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

W zamian na Twoje kwalifikacje i zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę godzinową 11,83 €/h i dietę 35-45 €/dzień w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:278894002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018