MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?
Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!
PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:
Kontrola jakości na magazynie
Miejsce pracy: Niemcy, Langenau

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Langenau

Opis stanowiska:

  • kontrola towaru, czy jest dobrze zapakowany
  • pakowanie towaru
  • praca ze skanerem
  • przyjmowanie towarów - pracownik na przyjęciu towaru rejestruje w systemie ZAP jaki i ile towaru napłynęło oraz gdzie będzie składowany
  • naklejanie etykiet
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • komisjonowanie towarów
  • sortowanie towarów
  • dbanie o czystość magazynu
  • szybkie tempo pracy

Wymagania:

Bądź na TAK, jeśli:
  • znasz język niemiecki - mile widziane
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chcesz podjąć długofalową współpracę
  • masz chęci do pracy

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc, zawsze na czas – do 15 dnia roboczego
  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny 8 - 16 € netto w zależności od znajomości języka niemieckiego
  • Płatne nadgodziny zgodne zgodnie ze standardami niemieckimi
  • Wsparcie telefoniczne i mailowe Koordynatora z Polski podczas pobytu za granicą
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania z meldunkiem
  • zorganizowany transport do pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:275763003
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018