Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.
Nasz belgijski zleceniodawca to firma z ponad 50-letnią tradycją produkcji włókien chemicznych. W zakładzie zlokalizowanym w Buggenhout w Belgii powstają włókna i włókniny o szerokim zakresie zastosowań, w tym filtry, geowłókniny, materiały dla przemysłu, budownictwa i branży automotive. Kładąc nacisk na innowacyjność, firma bada i wprowadza w życie nowe technologie. Jest jednocześnie zakładem przyjaznym pracownikom, stawiając na wzajemny szacunek, pracę zespołową i dobrą atmosferę.
Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ, Belgia
Miejce pracy:  Buggenhout, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, wielkopolskie, cała Polska

Opis stanowiska:

Praca w firmie specjalizującej się w produkcji tkanin i włóknin chemicznych do zastosowań budowlanych i przemysłowych. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego.
Obowiązki:
  • Wprowadzanie do maszyny materiału zgodnie z zamówieniem (włókna szklane, włókna poliestrowe)
  • Nadzór nad pracą maszyny
  • Wymiana szpul kiedy kończą się włókna
  • Kontrola jakości produktu
  • Codzienna profilaktyczna konserwacja maszyny
  • Praca fizyczna – dostawa i rozładowanie surowców i sprzętu (np. worki z włóknami po 15 kg).
  • praca w odzieży ochronnej (okulary, rękawice)
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

Wymagania:
  • Dokładność, spostrzegawczość, umiejętność oceny sytuacji
  • Doświadczenie techniczne – mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Mile widziane uprawniania na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Własny samochód lub gotowość dojeżdżania do pracy rowerem

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Pracę 39h/tydzień, możliwe nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
- w trakcie 6-tygodniowego okresu treningowego 13,04€/h brutto
- po ukończeniu treningu 13,34€/h brutto
  • Dodatek zmianowy: zmiana poranna i popołudniowa 6%, zmiana nocna 21%
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • Bon żywnościowy w wysokości 5,20€ za każdy dzień pracy (wkład pracownika 1,09€)
  • Przeszkolenie na stanowisku przed rozpoczęciem pracy
  • Możliwość pracy na stałe
  • Pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne 80€ tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:253573011
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018