LeasingTeam Group

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Młodszy/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 0018925
  • księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, dokumentów księgowych;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • uzgadnianie poprawności sald syntetycznych i analitycznych w księgach rachunkowych;
  • czynny udział w zamknięciach okresowych oraz w przygotowywaniu sprawozdania finansowego;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • tworzenie rejestru sprzedaży VAT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub inne kierunki pokrewne (może być to ostatni rok studiów);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość Excel'a;
  • znajomość Access będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji;
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w firmie finansowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MTIzNTcwXzBfMTY0Nw==
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt