Cee Experts Uszyński s.j.

CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Stanowisko:

Młodszy Księgowy z j. francuskim bez doświadczenia

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KAOK1312
Zakres obowiązków:
  • sprawdzanie i kompletowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • analiza rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży pozostałej,
  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • księgowanie wyciągów bankowych, w tym walutowych,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży dodatkowej,
  • księgowanie list płac,
  • pomoc przy zamknięciu miesiąca.

Wymagania:

Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel),
  • Zdolności analityczne,
  • Systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych zadań,
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

Nasz Partner biznesowy oferuje:
  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenia,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:NTgyNDlfMF8xNjYw
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt