PZU S.A.

Chcesz być szefem?
Zostań agentem PZU
W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób zainteresowanych własnym rozwojem oraz samodzielną pracą.

Stanowisko:

Agent Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Bytów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co robią nasi agenci:
  • nawiązują kontakty z klientami
  • poznają potrzeby i oczekiwania klientów
  • pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji
  • zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Wymagania:

Jakich osób szukamy:
  • otwartych na nowe kontakty i znajomości
  • umiejętnie zarządzających własnym czasem
  • zmotywowanych do samodzielnej pracy
  • gotowych otworzyć własną działalność gospodarczą lub poszerzyć obecną
  • z min. średnim wykształceniem
Mile widziani kandydaci:
  • z doświadczeniem w pracy z klientem
  • z doświadczeniem na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

Co oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje i premie
  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
  • szkolenia, kursy oraz pomoc i wsparcie kierownika sprzedaży
  • indywidualną ścieżkę kariery
  • wsparcie na każdym szczeblu kariery
  • umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce
Chcesz być szefem? Zostań agentem PZU

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ubezpieczenia
  • • Nr Ref.:MjU0NThfMF8xOTk4
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt