Idea HR Group

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym.
Obecnie dla naszego klienta, innowacyjnego producenta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Młodszy inżynier procesu

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Zielona Góra

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Jeśli chcesz:
  • Poszerzać swoje umiejętności i doszkalać się na stanowisku Inżyniera Procesu pod okiem specjalistów
  • Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjnie zarabiać - poza wynagrodzeniem podstawowym przyznawane są premie uznaniowe
  • Pracować w oparciu o metodologię Lean
  • Rozpoczynać pracę w godzinach 7 - 9 i pracować tylko na jedna zmianę
  • Pracować w firmie o bezwypadkowej produkcji
  • Korzystać z ubezpieczenia grupowego
  • Pracować w bliskiej okolicy Zielonej Góry

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD (minimum w stopniu podstawowym) oraz MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Dużo chęci i zaangażowania
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Rozwijać się jako Inżynier Procesu - firma zapewnia odpowiednie wsparcie i przeszkolenie
  • Usprawniać i optymalizować procesy produkcyjne
  • Oceniać metody i procesy produkcyjne
  • Projektować i analizować przestrzeń roboczą oraz wykorzystanie siły roboczej
  • Pozyskiwać informacje na temat przebiegu procesu od pracowników oraz wspierać ich w kwestiach technicznych
  • Wspierać podejmowanie decyzji produkcyjnych
  • Koordynować konserwacje i naprawy sprzętu i urządzeń
  • Tworzyć i nadzorować dokumentację techniczną

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjI2MDRfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt