Carrefour Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik działu produktów świeżych

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE:
  • wiesz jak dbać o jakość produktów,
  • lubisz kontakt z klientami i potrafisz im doradzić.
  • dostrzegasz i reagujesz na ich potrzeby,
  • jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
  • potrafisz pracować w zespole.

Wymagania:

TWOJE ZADANIA:
  • codziennie dbasz o ekspozycję produktów świeżych,
  • zapewniasz jakość i świeżość asortymentu,
  • doradzasz klientom i pomagasz im w wyborze produktów,
  • tworzysz przyjazną atmosferę.

Oferujemy:

MAMY DLA CIEBIE:
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę oraz możliwość dostosowania wymiaru etatu,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenie zawodowe i specjalistyczne,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.
Miejsca pracy:
  • Gdańsk, Grunwaldzka 141
  • Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Handel
    • • Nr Ref.:MjI4MTBfMF8yNTM5
    • • Data aktualizacji:13-07-2018
    • • Data zamieszczenia:06-07-2018

    FAQ-Pomoc Kontakt