LSJ HR Group

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem w branży spożywczej, szukamy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko

Stanowisko:

Specjalista ds. exportu

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 4440
Będziesz odpowiedzialny za:
• Przygotowywanie dokumentów exportowych
• Zapewnienie odpowiedniej komunikacji wewnętrznej oraz komunikacji z Klientem w zakresie realizowanych zamówień
• Pozyskiwanie zamówień exportowych
• Ścisła współpraca z działem produkcji

Wymagania:

Wymagania:
• Doświadczenie w branży logistycznej - będzie atutem
• Dobrej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny

Oferujemy:

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, które zwiększą Twoje kompetencje zawodowe
• Prac od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy)
• Premie frekwencyjną
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MTk4OThfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt