LSJ HR Group

Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim działającej w branży handlowej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Stanowisko:

Recepcjonista/tka - okolice Stargardu

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Motaniec

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i witanie gości odwiedzających firmę
  • Korespondencja przychodzącą i wychodzącą
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Rezerwacja sal spotkań
  • Wsparcie innych działów w ich codziennych obowiązkach

Wymagania:

Wymagania:
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym 7:30 - 15:45 oraz 8:15 - 16:30

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w sympatycznej atmosferze w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość przejazdu do i z pracy busem pracowniczym: ze Stargardu - około 20 minut, ze Szczecina - około 30 minut.
  • Możliwość wynajęcia pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu za symboliczną opłatą
  • Bony świąteczne
  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci
  • Firmową kantynę, w której codziennie można otrzymać niedrogi i smaczny posiłek, częściowo dofinansowany przez firmę
  • Zajęcia integracyjno - sportowe

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:MTk5MTRfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt