Konsalnet Holding S.A.

Opis stanowiska:
Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę), praca od poniedziałku do piątku na II zmiany 06:14, 14:22, dyżury

Stanowisko:

Technik FM, Technik obsługa obiektu 5 000 zł brutto

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Brzeg

Nr referencyjny oferty:
Zadania na stanowisku:
• Nadzór nad maszynami w obszarze infrastruktury w zakresie: diagnozowania i usuwanie awarii, czyszczenia po naprawach,
• Konserwacja urządzeń,
• Prowadzenie zapisów dotyczących awarii oraz przeprowadzanych przeglądów, konserwacji i powtarzalnych czynności obsługowych w celu planowania prewencji,
• Odbiór prac technicznych wykonywanych przez firmy zewnętrzne w obrębie obszaru,
• Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień, 5S i innych, usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię na obszarach

Wymagania:

Oczekujemy:
• Wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki lub mechatroniki lub elektryki lub elektromechaniki)
• Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
• Umiejętność obsługi technicznej maszy
• Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
• Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
• Umiejętność współpracy w zespole
• Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3

Oferujemy:

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 5 000 zł brutto na podstawie umowy o pracę
• Płatne nadgodziny (50% i 100%)
• Dyżury płatne
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjExMTJfMF8yNjM4
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt