Profi Credit Polska S.A.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Managera zespołu sprzedażowego
Miejsce pracy:
Zduńska Wola
Jeżeli interesuje Cię rozwój w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym , odnajdujesz się w środowisku handlowców/ doradców klienta i dodatkowo masz kompetencje potrzebne do zarządzania zespołem, zgłoś swoją aplikację.

Stanowisko:

Manager Zespołu Sprzedażowego

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Zasady współpracy  managera/lidera zespołu:
- planowanie oraz organizowanie działań zespołu
- rekrutacja i wdrażanie osób do sprzedaży
- motywowanie zespołu  do osiągania założonych wyników
- bieżące raportowanie wyników zespołu

Wymagania:

Oczekiwania:
- znajomości technik sprzedażowych
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
- umiejętności przekazywania wiedzy innym (wdrożenie zespołu )
- zdecydowania i determinacji w osiąganiu celów
- mobilności

Oferujemy:

Oferta:
  • możliwość budowania struktury sprzedażowej w podległym regionie
  • wynagrodzenie ( podstawa + premie miesięczne zależne od wyników zespołu)
  • udział w programie motywacyjnym
  • pakiet marketingowy wspierający managera, uzależniony od osiąganych wyników
  • pakiet bezpłatnych szkoleń managerskich
  • samochód służbowy, telefon, laptop

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:264300004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018