Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w produkcji autobusów oraz  naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy.
OPERATOR LASERA CNC, Belgia
Miejsce pracy: Lier

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Belgia

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona będzie m.in. obsługiwać maszynę do cięcia laserem CNC. Najpierw operator otrzyma instrukcję wraz z informacją odnośnie komponentów i operacji jakie mają zostać wykonane. Instrukcja będzie zawierać, np. specyfikację tzw. job ticket, plany pracy oraz następujące informacje: waga, powierzchnia, numer, wymiary.
Obowiązki:
  • obsługa maszyny CNC i innych maszyn
  • instalowanie programu w maszynie CNC, uruchomienie maszyny
  • wkładanie do maszyny, wyjmowanie z maszyny oraz sortowanie i kontrola jakości gotowych płyt i rur
  • wykonywanie prac wykończeniowych (polerowanie powierzchni)
Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.
Praca zmianowa - 6:00 -14:00 / 14:00 - 22:00

Wymagania:

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • wynagrodzenie: 14,45 €/h
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
  • dodatek zmianowy:12,5%- zmiana dzienna, 25% - zmiana nocna
  • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne przez pracownika 80€ tygodniowo
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora .
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:262915005
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018