MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator wózka/pracownik magazynu - wysoka stawka
Miejsce pracy: Röthlein

Stanowisko:

Operator wózka/pracownik magazynu - wysoka stawka!

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, (Röthlein)

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w Firmię, będącej jednym z najbardziej wydajnych dostawców usług w Niemczech specjalizujących się w logistyce części zamiennych, logistyce opon i logistyce handlu detalicznego oraz e-commerce.  Firma oferuje szerokie spektrum rozwiązań logistycznych - spełnia podstawowe zadania w zakresie magazynowania i transportu oraz oferuje dodatkowe usługi związane z logistyką.
  • obsługa wózka widłowego frontowego i bocznego wysokiego składu
  • praca na magazynie wysokiego składu do 10 metrów
  • komisjonowanie towarów, kontrola dostaw i wydania towarów
  • praca na 3 zmiany: 6:00 - 14:30, 8:00-16:30, 12:00 - 20:30
  • magazyn obsługiwany jest za pomocą skanerów
  • towary i części przewożone ważą maksymalnie 3,6 tony

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • gotowość do samodzielnej pracy na magazynie oraz na wózku widłowym
  • podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec!
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
  • auto dyspozycyjne na wyjazd

Oferujemy:

  W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • Stawkę podstawową godzinową 11 euro brutto oraz 20 euro netto dodatku dziennego
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Kontrakt beterminowy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • Terminowe przelewy, możliowość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy
  • Wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:275391003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018