GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Aktualnie dla firmy z branży osłon przeciwsłonecznych zajmującej się produkcją rolet, moskitier, plis i żaluzji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcyjny

nr referencyjny: PP/07/18
miejsce pracy: Toruń
region: kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń

Opis stanowiska:

√. umowa o pracę √. przyjazna rekrutacja √. nowe wyzwania
Oferujemy:
  • umowę o pracę (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w firmie)
  • pracę w systemie I-zmianowym (w sezonie praca na II zmiany)
  • wynagrodzenie zasadnicze + PREMIE
  • pracę w bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia (ul. Mazowiecka)

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • produkcja rolet zaciemniających (rolety, żaluzje, moskitiery, plisy)
  • kontrola jakości (mechaniczne uszkodzenia, rysy, pęknięcia elementów składowych do produkcji rolet itp.)
  • dbałość o szczególy
  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych

Oferujemy:

Aplikuj, jeżeli:
  • masz zdolności manualne i/lub lubisz zadania techniczne
  • cenisz sobie samodzielną pracę i szybko się uczysz
  • szukasz pracy długoterminowej
  • jesteś dyspozycyjny/a i chętny/a do pracy w systemie I/II zmianowym

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:281458001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018