HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Naszym klientem jest firma skandynawska skupiająca się na odnawialnych źródłach energii, która prężnie rozwija się na polskim rynku.
Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na stanowisku HR Managera odpowiedzialna będzie za bieżące doradztwo wyższej kadrze managerskiej, kreowanie polityki HR, stworzenie systemu premiowania, analizę danych z zakresu rotacji pracowników, zlokalizowanie talentów w organizacji.
Do zadań Kandydata/tki będzie należało kształtowanie polityki HR wspierającej realizację celów strategicznych, budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy opracowywanie polityk i procedur wewnętrznych. Co więcej Manager HR będzie zajmować się rozwojem procesów w zakresie tzw. „miękkiego HR”: otwarcie rekrutacji, stworzenie programu szkoleniowego, oceny pracowniczej, wynagradzania, motywowania, rozwoju, a także odpowiadać będzie za budowanie pozytywnej kultury organizacyjnej w organizacji oraz rozwój komunikacji wewnętrznej.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów/tek oczekujemy minimum 5-letniego doświadczenia zdobytego na stanowisku HR Business Partnera lub HR Managera (warunek konieczny), biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny) oraz znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point). Niezbędna jest również wiedza z zakresu prawa pracy oraz doświadczenie we współpracy ze sprzedażą. Poszukujemy osób komunikatywnych, pozytywnych, samodzielnych, umiejących pracować pod presją czasu z inicjatywą i silną osobowością, a także zaangażowanych, które mają łatwość w budowaniu relacji międzyludzkich.
Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy, premię roczną, ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport oraz pracę w firmie będącej liderem w branży o ugruntowanej pozycji na rynku.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1107047
  • • Data aktualizacji:21-09-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita