Gi Group Sp z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Oferta pracy tymczasowej.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik produkcji - WYSOKIE PREMIE !

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Rokietnica

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PP/0718/ROK
Zadania:
  • Napełnianie maszyn proszkiem do produkcji opakowań plastikowych
  • Kontrola wyrobów po wyjściu z maszyny
  • Montaż wyrobów z maszyny

Wymagania:

Wymagania:
  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne PREMIE
  • 2000 zł brutto za polecenia pracownicze
  • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin
  • Realna możliwość przejęcia pracownika po okresie próbnym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Wyślij SMS "praca Rokietnica" ,zadzwoń 781-520-560 lub aplikuj przez portal Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
#34;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:ODUxNTVfMF8xNjM4
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt