Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.K.

ATERIMA - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Wronki

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KI/WR/07/18
  • obsługa auta terenowego
  • dowożenie osób i sprzętu do miejsca wykonywania pomiarów geofizycznych
  • pomoc w terenie przy załadunku i rozładunku sprzętu pomiarowego (kable, skrzynki)
  • dodatkowe czynności zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w jeździe samochodem
  • posiadasz aktualne badania psychotechniczne
  • jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • wyjazdy poza miejsce Twojego zamieszkania, nie stanowią dla Ciebie problemu (praca w delegacji w systemie równoważnym 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego)

Oferujemy:

  • umowę o prące tymczasową - równoważny system czasu pracy
  • możliwość dłuższej współpracy
  • wynagrodzenie na poziomie 2100 zł brutto/mc + premię frekwencyjną
  • posiłek regeneracyjny oraz napoje w ciągu dnia
  • pełne ubranie robocze

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MzA3NTdfMF8yMTk1
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt