Axamo Sp. z o.o.

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o globalnym zasięgu. Aktualnie w związku z rozbudową Działu Księgowego poszukujemy samodzielnych kandydatek oraz kandydatów na stanowisko Księgowej/ Księgowego.
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na okres roku (z realną możliwością przedłużenia współpracy)
Wymiar pracy: pełny etat, elastyczne godziny pracy

Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: ACC/18
Główne zadania na stanowisku:
• Księgowanie, raportowanie i analiza wymagań niezbędnych do procesowania VAT
• Sporządzanie deklaracji VAT
• Kontrola obiegu zamówień i faktur
• Uzgadnianie sald z dostawcami
• Księgowanie dokumentów źródłowych dotyczących sprzedaży, analiza potwierdzeń otrzymania wysłanych wyrobów przez odbiorcę wykonywana dla potrzeb VAT
• Kontrola poprawności zapisów księgowych.
• Sporządzanie tabel, analiz i danych do raportów

Wymagania:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w rozliczaniu VAT - warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunku: Ekonomia, Finanse i rachunkowość lub pokrewne)
• Sumienność, rzetelność, dokładność i samodzielność
• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel i Power Point)

Oferujemy:

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
• Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
• Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet sportowy)
• Komfortowe warunki pracy
• Realną możliwość rozwoju zawodowego (m.in. poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych)
• Możliwość doskonalenia kompetencji językowych
• Niekorporacyjną atmosferę pracy we wspierającym zespole
• Inne płacowe i pozapłacowe benefity
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MjAwMDRfMF8yNTYw
  • • Data aktualizacji:16-07-2018
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt