Agencja pracy Cosmoworker

Dobrý den! :]
Praca długoterminowa.
Gwarantowane 165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Mile widziana minimalna znajomość języka czeskiego.
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Stawka około 2 600 - 3 000 zł (około 15 000 - 18 000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).
Doświadczenie nie wymagane.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Lokalizacja: Brno
Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Stanowisko:

`PRACOWNIK PRODUKCJI PANELI SŁONECZNYCH

Miejsce pracy: Czechy, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • montaż elementów paneli słonecznych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Czechach,
  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy,
  • zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, w tym 3 miesiące okres próbny
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 2600 - 3 000 zł (15 000 - 18 000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,
  • praca w systemie 2-zmianowym 06.00 - 18.00 i 18.00 - 06.00 (zmiany 12-godzinne),
  • możliwe nadgodziny (łącznie w miesiącu max 230h),
  • w pierwszym dniu szkolenie przygotowujące do pracy, dalsze szkolenia w trakcie pracy
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:255728015
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018