Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Praca przy produkcji elementów plastikowych
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 10981
Pracodawca: Weemee Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na produkcji (CPK/09/17)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Krapkowice

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie elementów plastikowych (kokpity, schowki, półki w samochodach, w ciężarówkach, toalety plastikowe w pociągach) w formach przy użyciu wałka i kleju (nakładanie warstw wałkiem).

Wymagania:

 Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
  • Brak przeciwwskazań do pracy z klejem (brak uczuleń).

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 16,00zł brutto/h plus premia!!
  • Praca w systemie zmianowym 6-14 i 14-22.
  • Praca od poniedziałku do piątku

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:206268073
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018