Can-Pack S.A.

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Aktualnie, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Sekcja Elektroniczna (Utrzymanie Ruchu) na stanowisko:
ELEKTRYK AUTOMATYK
(z możliwością przyuczenia)
Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)
Elektryk Automatyk odpowiada za zabezpieczenie funkcjonowania infrastruktury energetycznej oraz zapewnienie sprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych, w zakresie obsługi elektrycznej, jak również wykonuje prace remontowe, konserwacyjne, modernizacyjne, elektroinstalacyjnych i wdrożeniowe.

Stanowisko:

Elektryk Automatyk (możliwość przyuczenia)

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premie kwartalne;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów);
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie (w tym wyjazdy do jednostek zagranicznych firmy);
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

Będziesz odpowiadać za:
  • Okresową kontrolę i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych;
  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac;
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części;
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych;
  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;
  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;
  • Wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń;
  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

Oferujemy:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym);
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;
  • Wykształcenie zawodowe o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik);
  • Podstawowa wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:271428006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018