Zeitmann sp.j.

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, do oddziału w Krakowie, poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:
Koordynator pracowników delegowanych

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

 Obowiązki:
  • realizowanie projektów rekrutacyjnych dla naszych klientów
  • wyszukiwanie kandydatów zarejestrowanych w firmowej bazie danych
  • przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę
  • współpraca z urzędami i kompletacja niezbędnych dokumentów do rozpoczęcia pracy w Niemczech
  • wsparcie pracowników oddelegowanych do pracy w Niemczech, rozwiązywanie ich bieżących problemów
  • ewentualne sprawdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie w branży delegującej pracowników za granicę
  • doświadczenie we współpracy z urzędami
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć do podejmowania ciekawych wyzwań rekrutacyjnych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • przyjazne warunki pracy w młodym zespole
  • luźną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w zakresie rekrutacji
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firmowy pakiet medyczny i karta Multisport po okresie próbnym

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:281066004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018