MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

MAGAZYNIER-Brwinów (Moszna Parcele)-pewna praca!wysokie zarobki!

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, BRWINÓW

Opis stanowiska:

Stanowisko: MAGAZYNIER
Prace magazynowe, Kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Brwinów (MOSZNA-PARCELE)
OPIS  STANOWISKA
  • kompletacja zamówień;
  • pakowanie towaru;
  • segregację towaru;
  • prace magazynowe pomocnicze;

Wymagania:

WYMAGANIA
  • wykształcenie min. Średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • niekaralność
  • mile widziany status Studenta

Oferujemy:

OFERUJEMY
  • WYSOKIE WYNAGRODZENIE!
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • PREMIE za wyniki w pracy;
  • stabilne zatrudnienie
  • SYSTEM PRACY II -zmianowy od 6.00 do 14.00 i 14.00-22.00- Pon.-Pt.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:192738045
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018