meritumkredyt Sp. z o.o.

Ogólnopolski Operator Bankowy meritumkredyt Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, to marka usług finansowych łącząca
doświadczenie z innowacyjnością i elastycznością usług,  zatrudni na stanowisko:
Menedżer Oddziału w Nysie

Dołącz do naszego Zespołu i realizuj się z nami!

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Nysa

Opis stanowiska:

Powierzamy:
  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie Oddziałem Spółki
  • Kierowanie zespołem Pracowników Oddziału (wyznaczanie zadań i monitoring ich realizacji, ocena, premiowanie, rekrutacja, szkolenie, wsparcie)
  • Budowę pozytywnego wizerunku Firmy na lokalnym rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługę obecnych Klientów Firmy
  • Realizację budżetu Oddziału oraz planów sprzedażowych
  • Dbanie o najwyższy poziom świadczonych usług oraz jakość obsługi Klienta

Wymagania:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub w oparciu o Kontrakt Menedżerski
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym
  • Szeroką ofertę kredytów dla biznesu oraz osób indywidualnych
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

Oferujemy:

 Oczekujemy:
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym poparte wynikami
  • Znajomości lokalnego rynku biznesowego
  • Doświadczenia w pracy z klientem firmowym lub indywidualnym
  • Praktycznej znajomość technik motywacji, sprzedaży i negocjacji
  • Orientacji na sukces i realizację najwyższych wyników sprzedażowych
  • Potrzeby zarabiania ponad przeciętnych pieniędzy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281249001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018