Dories Aria

Dla naszego Klienta, producenta mebli tapicerowanych sprzedawanych na rynkach zagranicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
(miejsce pracy: okolice Poznania)

Stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Września

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • weryfikację, dekretację i ewidencję dokumentów księgowych (kosztowych, przychodowych, bankowych i innych)
  • pomoc w przygotowywaniu zamknięć miesiąca/roku
  • pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie prostych raportów finansowo – księgowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (mile widziany profil rachunkowość) lub doświadczenia na stanowisku księgowym
  • znajomości zasad księgowości
  • znajomości Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • znajomości pakietu MS Office
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • sumienności, dokładności
  • otwartości na zmiany
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:276507002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-07-2018