Klient Startpraca.pl

Stanowisko:

Bez doświadczenia- doradca klienta!

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Limanowa

Opis stanowiska:

Oferujemy możliwość pracy dla studentów zaocznych na stanowisku doradca klienta.

Wymagania:

Oczekujemy:
  • motywacja i chęć do pracy,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy, pozwalające połączyć naukę z pracą (praca w tygodniu i weekendy),
  • perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się środowisku,

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281624001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018