Agencja pracy Cosmoworker

Praca długoterminowa.
Wymagane minimalne 5-letnie doświadczenie jako stolarz.
Doświadczenie lub chęć do nauki obsługi stolarskiej maszyny CNC.
Około 165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Fachowcy zawsze poszukiwani.
Wiele ofert pracy na terenie całej Belgii.
Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Stanowisko:

+ STOLARZ / OPERATOR STOLARSKIEJ MASZYNY CNC

Miejsce pracy: Belgia, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • praca jako operator stolarskiej maszyny CNC,
  • konfiguracja maszyny CNC,
  • przygotowanie materiałów (głównie płyta MDF, lite drewno),
  • wykonanie poszczególnych elementów drzwi na podstawie rysunku technicznego (program woodWOP, HOMAG Group),
  • kontrola jakości.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, holenderskiego lub francuskiego w stopniu pozwalającym na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • gotowość do pracy w długim okresie czasu,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i samochód.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stawkę od 13,00€ do 14,00€ brutto/h pracy, do negocjacji,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • belgijską umowę o pracę,
  • organizację zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Belgii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub kilometrówkę,
  • opiekę koordynatorów,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • możliwość nadgodzin,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii - 125€,
  • koszt zakwaterowania 65,00€ za tydzień
    - za dopłatą możliwy pokój 1-osobbowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:221988015
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018