Agencja pracy Cosmoworker

Praca na długi czas.
Wymagane doświadczenie i dobra kondycja fizyczna.
Stawka 10,06€ - 10,40€.
Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Stanowisko:

`SORTOWANIE I PAKOWANIE JABŁEK I GRUSZEK

Miejsce pracy: Holandia, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • praca przy sortowaniu i pakowaniu jabłek i gruszek,
  • selekcja owoców,
  • etykietowanie,
  • układanie skrzynek z owocami,
  • praca w magazynie,
  • praca w przyjemnej temperaturze,
  • można podjadać. :]

Wymagania:

Wymagania:
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wymagana dobra kondycja fizyczna, prace przy układaniu skrzynek z owocami wymaga dobrej kondycji fizycznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • podstawową stawkę 10,06-10,40€ brutto za godzinę pracy
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 75,00 €/tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,02 € za tydzień.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:197079006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018