Profi Credit Polska S.A.

Międzynarodowa Korporacja Finansowa poszukuje osób na stanowisko:
Kuriera-Sprzedawcy Usług Finansowych do obsługi Klientów

Stanowisko:

Kurier - Mobilny Sprzedawca Usług Finansowych

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Jednym z głównych obowiązków na tym stanowisku będzie obsługa pozyskanych już - gotowych Klientów
Zadanie dla Kuriera - Specjalisty to wyłącznie spotkanie z Klientem i odbiór dokumentów

Wymagania:

Wymagania:
1. Podstawowa obsługa komputera
2. Komunikatywność
3. Łatwość szybkiego uczenia się
4. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
5. Zaangażowanie i umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
1. Gotowy kontakt do klienta - umawiasz się i zarabiasz
2. Niezbędne materiały, narzędzia i szkolenia
3. Opieka managera
4. Możliwość rozwoju i awansu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:271584006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018