Gi Group Sp z o.o.

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w branży produkcyjnej poszukujemy kandydatki/-ów na stanowisko:

Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KS/07/18
• Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
• Wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych oraz innych dokumentów, zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Uzgadnianie kont rozrachunkowych
• Przygotowywanie analiz i raportów
• Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie VAT i CIT
• Wsparcie w raportowaniu danych na potrzeby zamknięcia miesiąca i roku finansowego oraz na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania:

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
• Doświadczenie w obszarze księgowości min. 2 lata
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel)
• Znajomość ERP Navision lub SAP będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

Oferujemy:
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole (możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych)
• Bogaty pakiet benefitów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:ODUyODlfMF8xNjM4
  • • Data aktualizacji:24-07-2018
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt