LIMNUSWORK Sp. z o.o.

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.
mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Stanowisko:

POMOCNIK MONTERA OKIEN I DRZWI

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków i okolice

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego klienta z Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zadania:
  • Pomoc przy montażu stolarki
  • Załadunek i rozładunek
  • Obsługa maszyn i narzędzi
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do pracy i dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy po okresie próbnym
  • Możliwość awansu i rozwoju na stanowisku samodzielnego montera

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:270996007
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018