Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Pracownik biurowy na budowie (język francuski)
Miejsce pracy: Bruksela

Stanowisko:

Pracownik biurowy na budowie (język francuski) (BRT/07/18)

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Bruksela;Bruksela ;Bruksela;Bruksela ;Bruksela ;Bruksela;Bruksela;Bruksela;Bruks

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się renowacjami budynków i budowaniem od podstaw.
  • Kontrola osób wjeżdżających i wyjeżdżających z budowy.
  • Prowadzenie rejestracji zamówień dostaw.
  • Wypełnianie prostych formularzy związanych z rejestracją przesyłek.
  • Prowadzenie list obecności.
  • W razie potrzeby tłumaczenie rozmów między pracownikami a kierownikiem budowy.

Wymagania:

 Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka francuskiego zarówno w mowie jak i w piśmie - warunek konieczny.
  • Dokładność, pracowitość, zaradność.
  • Ukończony kurs pierwszej pomocy - jako atut.
  • Własny samochód - mile widziany.

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:281604001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018