Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Frezer CNC (Heidenhain)
Miejsce pracy: Thimister-Clermont

Stanowisko:

Frezer CNC (Heidenhain) (WFH/08/17)

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Belgia;Bel

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa frezarek CNC tj. MIKRON, HERMLE, MATEC, HEDELIUS, BRIDEPORT, WEMAS z sterowaniem Heidenhain.
  • Toczenie elementów ze stali i aluminium według dokumentacji technicznej lub wzoru detalu.
  • Przygotowanie i ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji, programowanie maszyn CNC, wprowadzanie korekt do programów.
  • Ustawianie frezarek 3-5 osiowych.
  • Produkcja elementów dla różnych branż przemysłu (od małych do 2,5 metrowych).
  • Produkcja masowa lub na zlecenie klienta indywidualnego.

Wymagania:

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako frezer CNC.
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego.
  • Dobra znajomość ustawiania, obsługi i programowania frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain.
  • Mile widziana umiejętność pracy w systemach CAD-CAM.
  • Umiejętność wprowadzania korekt do programów.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Dokładność i precyzja w pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 38 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:208588016
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018