Cee Experts Uszyński s.j.

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO/SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarach
Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Obsługi klienta / Social Media lub Logistyki.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista z j. niemieckim - PRACA ZDALNA

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 45689
Opis stanowiska
Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:
• Odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z korzystaniem z konkretnej marki urządzeń
• Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
• Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
• Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Wymagania:

Profil kandydata
Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:
• Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego (min. B2)
• Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1)
• Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do szerokopasmowego internetu
• Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office
• Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)
• Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami
• Gotowość do odbycia trzytygodniowego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie oraz sporadycznych podróży biura w trakcie trwania kontraktu
Poszukujemy osób gotowych rozpocząć współpracę od końca maja bądź początku czerwca!

Oferujemy:

Co oferuje nasz klient:
• Praca zdalna z domu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów
• Jasno określona ścieżka kariery
• Od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie
• Poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki pakiet dodatków pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do wczesów pod gruszą, karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, szkolenia wdrażające, imprezy firmowe, owocowe dni tygodnia)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:NTg4NDhfMF8xNjYw
  • • Data aktualizacji:18-07-2018
  • • Data zamieszczenia:10-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt