Profi Credit Polska S.A.

 Wiemy że Praca listonosza nie należy do łatwych  i wymaga  odpowiedzialności ,uczciwości, komunikatywności .
Doceniamy te cechy ,dlatego oferujemy dobrze płatne zajęcie w charakterze doradcy Klienta
Dzięki nam zyskujesz:
-dodatkowe doświadczenie
-prace w elastycznych godzinach ( pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz)
-dodatkowy zastrzyk gotówki(wynagrodzenie prowizyjne)
-pomoc na każdym etapie współpracy
-nieograniczony dostep do bezpłatnych materiałów marketingowych
-szkolenia w miłej atmosferze
Nie wymagamy doświadczenia -wszystkiego Cię  nauczymy!

Stanowisko:

Dodatkowe zajęcie dla Listonosza

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Rydułtowy, Wodzisław Śląski

Opis stanowiska:

Dołącz do nas! Czekamy właśnie  na ciebie!

Wymagania:

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:278127002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018