BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Spawacz MAG

Stanowisko:

Spawacz MAG - Chemnitz - przy granicy z Polską

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Niemcy, Chemnitz

Opis stanowiska:

  • spawanie stali nierdzewnej

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego min stopień podstawowy
  • mile widziane aktualne certyfikaty (nie wymagane)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienne i profesjonalne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11 €/h brutto + 40€ dieta za każdy przepracowany dzień
  • umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:277408003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018