BestHill Work

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Elektryk budowlany/2 osoby

Stanowisko:

Elektryk budowlany/2 osoby/Team

Miejsce pracy: Niemcy, małopolskie, małopolskie

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych zgonie z dokumentacją
  • wykonywanie przeglądów technicznych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

Wymagania:
  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy+ auto na wyjazd

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemeickich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 11,83 €/h + dieta od 45 € dziennie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:263687011
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018