Securitas - Region Południowy

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy.
Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Stanowisko:

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy (Dąbrowa Górnicza)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Dąbrowa Gónicza

Opis stanowiska:

PRACOWNIK OCHRONY
(ochrona zakładu przemysłowego w Dąbrowie Górniczej)

Wymagania:

Poszukujemy osób:
  • niekaranych
  • potrafiących pracować zespołowo
  • komunikatywnych
  • dyspozycyjnych

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w ochronie

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • płatne szkolenie
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • brak kar finansowych
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczunku dzieci (ZFŚS)
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ochrona - security
  • • Nr Ref.:278797002
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018