Polski HR International Sp.zo.o

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.
Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Stanowisko:

Cukiernik | Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Cukiernik Niemcy
Miejsce pracy: Hainburg

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:
  • praktycznych umiejętności w odlewaniu i ozdabianiu pralin
  • kreatywności i pasji w działaniu
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym
  • własnego samochodu do korzystania na miejscu we własnym zakresie (maksymalnie kilkanaście kilometrów między mieszkaniem a firmą).

Oferujemy:

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w przyjaznej niemieckiej firmie
  • atrakcyjne warunki współpracy - 13 euro brutto / h
  • umowę zlecenie od czerwca do końca roku (przewidziana dłuższa współpraca)
  • darmowe mieszkanie
  • wsparcie przed oraz w trakcie trwania projektu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:281765001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018