Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe - Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) dla naszego klienta - firmy produkującej materace, poduszki oraz narzuty na łóżka, poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę w Belgii na stanowisku:
SZWACZ/SZWACZKA, Belgia
Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

  • Praca na przemysłowych maszynach do szycia.
  • Szycie pokrowców na materace.
  • Praca w pozycji stojącej.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe.
  • doświadczenie w pracy przy szyciu ciężkich materiałów na przemysłowych maszynach.
  • doświadczenie w pracy przy szyciu materacy na przemysłowych maszynach do szycia (maszyny typu durkopp, pfaff).
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • samodzielność.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym.
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • przyuczenie do wykonywanej pracy.
  • zazwyczaj, 39 godzin pracy tygodniowo.
  • wynagrodzenie w wysokości 11,02€ brutto/h.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego).
  • bony żywnościowe 5,20€ brutto / dzień pracy.
  • pracę w godzinach 7.30-16.00 (w pt. do godz. 15).
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 7,5 €/miesiąc.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora .
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:240065016
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018