HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości Klientów (Branża Nieruchomości)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości Klientów.
Twoje następne stanowisko
Głównym zadaniem na tym stanowisku jest zapewnienie wysokiego standardu usług z zakresu fakturowania, windykacji, administracji dokumentów, a także bezpośredniej obsługi najemców. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość), minimum 2-letniego doświadczenia przy obsłudze umów najmu, a także znajomości zagadnień z zakresu księgowości i przepisów podatkowych. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób biegle posługujących się programami pakietu MS Office (w szczególności EXCEL) oraz posiadających bardzo dobrą znajomość systemów księgowych. Kandydaci powinni cechować się dokładnością, rzetelnością/sumiennością, otwartością na zmiany, zaangażowaniem, inicjatywą i asertywnością. Pod uwagę będą brane również umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu oraz chęć pracy w ramach bezpośredniej obsługi najemców.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy m.in. rejestracja umów najmu, aktualizacja bazy danych
o najemcach, aktywne uczestnictwo w procedurze workflow (weryfikacja/opiniowanie danych finansowych przygotowanych przez dział handlowy), administrowanie kaucjami i gwarancjami bankowymi (windykacja; wysyłanie żądań wypłaty z gwarancji bankowych; rozliczanie/zwrot wpłaconych kaucji), administrowanie polisami ubezpieczeniowymi OC i majątkowymi najemców, administrowanie wekslami In Blanco, administrowanie rocznymi deklaracjami o obrotach najemców, kalkulacja czynszu od obrotów, indeksacja, wystawianie dokumentów księgowych i ich wysyłka, potwierdzanie/uzgadnianie sald, księgowanie wyciągów bankowych, realizacja przelewów automatycznych, kalkulacja odsetek za zwłokę, windykacja należności, udział w prowadzeniu postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego, archiwizacja zakończonych umów najmu, weryfikacja wybranych raportów pod kątem prawidłowości danych, przygotowywanie zestawień o zaległościach najemców na potrzeby innych działów oraz uczestnictwo w innych projektach międzydziałowych w obrębie grupy.
Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje samodzielne stanowisko, pracę w rozwijającej się firmie operującej w ciekawej branży, możliwości rozwoju zawodowego, nauki. Proponowane wynagrodzenie jest konkurencyjne, będzie też dopasowane do poziomu doświadczenia wybranej osoby. Oferujemy także pracę w międzynardowym środowisku i możliwość wykorzystywania języka angielskiego/ francuskiego w pracy.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1108491
  • • Data aktualizacji:18-07-2018
  • • Data zamieszczenia:11-07-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita