Axialus S.A.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Stanowisko : Komisjoner/magazynier
Lokalizacja: Niemcy

Stanowisko:

Komisjoner/magazynier - zachodnie Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Opis pracy:
  • Komisjonowanie produktów przy pomocy skanera
  • Kompletowanie zamówień dla klienta i przygotowywanie do wysyłki (pakowanie, zabezpieczanie towaru)

Wymagania:

Wymagania:
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Stabilne zatrudnienie - polska umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Darmowe zakwaterowanie - pokoje max. 2-osobowe
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:276336003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018