COSMOWORKER POLSKA

Praca długoterminowa w firmie zajmującej czołowe miejsce w branży.
Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w różnych branżach w Polsce.
Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Stanowisko:

`INSTALATOR SYSTEMÓW NAWADNIANIA

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań, okolice

Opis stanowiska:

  • instalowanie systemów nawadniania, sieci i instalacji wodnych, zarówno w obiektach produkcyjnych, jak i w terenach zieleni,
  • instalowanie sieci zraszających, montaż instalacji kroplowych, studni zaworowych,
  • wykonywanie instalacji kroplowych, mikrozraszających, zamgławiających,
  • instalowanie pompowni, systemów filtrujących,
  • praca dostępna od zaraz,
  • praca realizowana jest w zespołach 2-3 osobowych pod okiem specjalisty,
  • praca na terenie całej Polski, pokrywamy wszystkie koszty,
  • udział w szkoleniach oraz w realizacji ciekawych projektów, np. instalacje doświadczalne.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie absolwent,
  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • umiejętność pracy w młodym zespole,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy wyjazdowej (kilkudniowe delegacje),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w podstawowym zakresie,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę na pełny etat,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • w sezonie wiosenno letnim praca w zwiększonym wymiarze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:208428023
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018