Dino Polska S.A.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych dla Centrum Logistycznego
  • Prowadzenie procesu selekcji i rekrutacji na wyznaczonym terenie (analiza i selekcja napływających CV, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami, organizowanie spotkań rekrutacyjnych, sporządzanie raportów, przekazywanie Kandydatom informacji zwrotnych odnośnie ich udziału w rekrutacji)
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy
  • Współpracę z biurami karier uczelni wyższych, Urzędami Pracy i innymi instytucjami
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskania kandydatów
  • Zadania administracyjne związane z realizacją projektów rekrutacyjnych
  • Aktywną promocję firmy na rynku pracy

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • 6 miesięcy doświadczenia w pracy w dziale HR (obszar związany z rekrutacją)
  • Znajomości trendów w obszarze rekrutacji
  • Kreatywności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Silnej motywacji do działania oraz nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Gotowości również do pracy mobilnej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B oraz łatwości w poruszaniu się samochodem osobowym

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, tel.)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:279249002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018